Odwiedziny:
Dzisiaj: 15Razem: 95248
Kontakt:

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Krotoszynie


ul. Langiewicza 2
63-700 Krotoszyn
tel./fax: (62) 725-26-68
e-mail: sds@krotoszyn.pl
e-mail: sds@sds.krotoszyn.pl

Noc Świętojańska DPS - Baszków

Archiwum wpisów » Archiwum 2019 » Noc Świętojańska DPS - Baszków

Dodano: 25 czerwca 2019
W dniu 25 czerwca 2019 roku grupa osób w składzie : Paulina S., Robert K., Stanisław S., Marek Z. razem z panią Krystyną K. wyjechała do Baszkowa na Noc Świętojańską. Dzień wcześniej pani Anna S. uplotła wianek z kwiatów - cała grupa dzielnie pomagała pani Ani . Na miejscu przywitał nas pan dyrektor Dionizy W. oraz kierownik pan Krzysztof Sz. Oficjalnym korowodem wprowadzono wszystkie ośrodki na plac, gdzie odbywała się impreza. Każdy zaprezentował swój wianek i postawił w wyznaczonym miejscu - tak aby każdy mógł go obejrzeć i zagłosować- wybrać najładniejszy.

W trakcie imprezy czas umilał nam zespół folklorystyczny oraz zespół „ Tacy nie inni” ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Krotoszyna. Do tańca przygrywał szalony DJ.W czasie spotkania odbyły się różne konkurencje w których nasi uczestnicy wzięli udział. Paulina S. wzięła udział w konkursie malarskim pt. „W krainie paproci”, Robert K. w konkursie – szukanie kwiatu paproci. Następnie wszyscy udaliśmy się do fontanny gdzie odbywało się symboliczne puszczanie wianków do wody. W trakcie imprezy integrowaliśmy się i bawiliśmy z innymi ośrodkami.

Odwiedziliśmy i porozmawialiśmy z naszymi byłymi kolegami, którzy kiedyś uczęszczali do naszego ośrodka. Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń, integracji wspólnej zabawy oraz wspomnień i radosnych spotkań.

1 2 3 4 5 6 7 8