Odwiedziny:
Dzisiaj: 2Razem: 104327
Kontakt:

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Krotoszynie


ul. Langiewicza 2
63-700 Krotoszyn
tel./fax: (62) 725-26-68
e-mail: sds@krotoszyn.pl
e-mail: sds@sds.krotoszyn.pl

Artystyczna

Pracownie » Artystyczna

Zajęcia w pracowni prowadzi Agnieszka Poczta st. instruktor terapii zajęciowej. Pracowania artystyczna jest miejscem w którym uczestnicy zapoznają się z wieloma ciekawymi technikami pracy min. decoupage, carving z wykorzystaniem fachowych narzędzi, quilling, string art. i wiele innych. Każdy znajdzie dla siebie technikę, dzięki której będzie mógł realizować własne pomysły, zarazem poznając nowe i rozwijać przy tym umiejętności dekoracyjne i wrażliwość estetyczną.

W pracowni tworzymy min.: ikony na starych deskach ozdabiane złoceniami i patyną, bombki, puszki, skrzynki, herbaciarki, tace, domki na klucze- ozdabiane techniką decoupage z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów np. crackle, porporina, woski, pasty postarzające, serwetki ryżowe i wiele innych. Podczas pracy w carvingu, poznajemy krok po kroku techniki dekoracyjnego wycinania w owocach i warzywach. Wyrabiamy odlewy z betonu, które stanowią wyśmienitą ozdobę do ogrodu lub domu. Zaczynamy również rzeźbę w drewnie.

Przywiązujemy wagę do rozwijania pasji uczestników i ukierunkowujemy zajęcia pod upodobania i umiejętności konkretnego uczestnika.

OBRAZY_1041 OBRAZY_1042 OBRAZY_1127 artystyczna_1 artystyczna_2 artystyczna_3 artystyczna_4 artystyczna_5 artystyczna_6