Odwiedziny:
Dzisiaj: 16Razem: 95249
Kontakt:

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Krotoszynie


ul. Langiewicza 2
63-700 Krotoszyn
tel./fax: (62) 725-26-68
e-mail: sds@krotoszyn.pl
e-mail: sds@sds.krotoszyn.pl

Walentynki inaczej - spotkanie integracyjne

Archiwum wpisów » Archiwum 2019 » Walentynki inaczej - spotkanie integracyjne

Dodano: 14 lutego 2019
Tradycyjne walentynki to święto zakochanych, ale coraz częściej traktuje się je jako okazję do wyrażania ciepłych uczuć także wobec przyjaciół czy najbliższych. O podtrzymanie walentynkowej tradycji zadbała pani Agnieszka P. wraz z Marią Cz. odpowiedzialne za zorganizowanie spotkania. Pani Agnieszka P. zmobilizowała nas do ubrania czerwonego stroju lub też elementu walentynkowego na spotkanie walentynkowe w dniu 14 lutego 2019 roku.

Do wyjątkowo sympatycznej atmosfery tego dnia, przyczynił się również odpowiedni wystrój stołówki, który dominował oczywiście w kolor czerwony i niezliczoną ilość czerwonych serc. Imprezę rozpoczął krótki epizod teatralny pt. „Tak wyglądała miłość w prehistorii.” Następnie Maria Cz., Małgorzata M., Paweł Sz. i Karol Ł. opowiadali anegdoty, przesądy o miłości. Nie zabrakło również walentynkowej krzyżówki.

Całość spotkania przeplatała romantyczna muzyka przygotowana przez Radę Domu. W czasie spotkania walentynkowego odbył się konkurs taneczny par z balonami. Na tydzień przed spotkaniem uczestnicy przygotowali specjalną skrzynkę, do której można było wrzucać walentynki dla swojej koleżanki lub kolegi. Podsumowaniem imprezy był słodki poczęstunek przygotowany przez pracownię kulinarną.

Walentynki przyniosły wszystkim bawiącym się wiele radości. Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas te drobne gesty, na jakie zdobyliśmy się w tym dniu wobec innych.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18