Odwiedziny:
Dzisiaj: 14Razem: 95247
Kontakt:

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Krotoszynie


ul. Langiewicza 2
63-700 Krotoszyn
tel./fax: (62) 725-26-68
e-mail: sds@krotoszyn.pl
e-mail: sds@sds.krotoszyn.pl

VII Integracyjne Zawody Strzeleckie i Rzuty Lotką

Archiwum wpisów » Archiwum 2019 » VII Integracyjne Zawody Strzeleckie i Rzuty Lotką

Dodano: 4 kwietnia 2019
W dniu 4 kwietnia nasz ośrodek współorganizował z Ligą Obrony Kraju zawody strzeleckie z broni pneumatycznej i rzuty lotką. Środowiskowy Dom Samopomocy reprezentowały dwie drużyny- pierwsza drużyna: Paulina S., Tomasz D., Karol Ł. oraz druga drużyna: Daniel W., Paweł Sz., Anita J. z trenerem i opiekunem drużyn panią Krystyną K.W zawodach uczestniczyli również uczestnicy WTZ Krotoszyn i SOSW Konarzew oraz ZSS Krotoszyn.

Uczestnicy rywalizowali indywidualnie i grupowo. Zawody przebiegały w zdrowej i sportowej rywalizacji. Sędzią głównym zawodów był pan Antoni A. Nasza drużyna wywalczyła po raz kolejny pierwsze miejsce drużynowo. Indywidualne I miejsce zdobyła Paulina S. oraz II indywidualne miejsce Karol Ł.

Po skończonych rozgrywkach poczęstowaliśmy wszystkich kawą/herbatą, ciastkami i wspólnie z wszystkimi drużynami integrowaliśmy się w rozmowie. Za rok jako zwycięzcy zobligowani jesteśmy do współorganizowania kolejnych zawodów. Wróciliśmy do ośrodka aby podzielić się z wrażeniami po zawodach i pokazać wygrane medale i puchary.

1 2 3 4 5 6