Odwiedziny:
Dzisiaj: 8Razem: 95241
Kontakt:

Środowiskowy Dom Samopomocy
w Krotoszynie


ul. Langiewicza 2
63-700 Krotoszyn
tel./fax: (62) 725-26-68
e-mail: sds@krotoszyn.pl
e-mail: sds@sds.krotoszyn.pl

Potyczki damsko-męskie w ramach Turnieju Zadań Życiowych i Praktycznych

Archiwum wpisów » Archiwum 2019 » Potyczki damsko-męskie w ramach Turnieju Zadań Życiowych i Praktycznych

Dodano: 8 marca 2019
W dniu 8 marca w ramach Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn w naszym ośrodku odbyły się potyczki damsko-męskie. Przygotowania do turnieju trwały od jakiegoś czasu. Rada Domu debatowała nad zadaniami i wymyśliła różne zadania i pytania oraz przygotowała muzykę i oprawę artystyczną. W dzień imprezy zaprosiliśmy wszystkich uczestników na stołówkę- tam wyłoniliśmy dwie drużyny: damską i męską. Kapitanowie grup przedstawili swoich uczestników i przeszliśmy do potyczek.

Różnorodność zadań nie pozwoliła nikomu się nudzić, a wręcz przeciwnie każdy mógł wykazać się w tym co umie najlepiej. Odbyły się takie konkurencje jak: picie soku przez słomkę na czas, przelewanie wody z butelki do butelki, jedzenie sucharka i zagwizdanie po jego zjedzeniu, bieg z piłeczką pingpongową na łyżce, siłowanie się na rękę, kto ma więcej piegów, piosenka na temat, rysunek kobieta/mężczyzna dawniej i dziś.

Potyczki większą przewagą punktów wygrali panowie. Na zakończenie spotkania pracownia kulinarna poczęstowała wszystkich kawą i deserem. Wszyscy wzajemnie złożyli sobie życzenia: panowie –paniom a panie- panom. Był to radosny dzień pełen niespodzianek i serdeczności.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13